• Ostrov Ischia

Termální parky na Ischii

Poseidonovy zahrady

Jeden z nejkrásnějších parků ostrova se nachází v části Forio. Naleznete zde celkem 22 bazénů s minerální vodou o teplotě 28°C až 40°C. Vedle termálních bazénů zde najdete také bazén s mořskou vodou, dětské bazénky, Kneipovy bazény, Japonský bazén, saunu, masážní křesla atd.

Poseidonovy zahrady leží přímo u moře a mají také soukromou pláž (část pláže Citara – 500 m dlouhá). Slunečníky a lehátka jsou v celém komplexu i na pláži k dispozici zdarma. K dispozici je Vám také několik taveren, sprchy, toalety, převlékárny a šatny zdarma.

Termální park Negombo

Komplex bazénů se nachází přímo na pláži v jednom z nejkrásnějších zálivů San Montano. Celkem zde najdete 13 bazénů s termální mořskou vodou, ve kterých můžete plavat nebo využívat hydromasáží. Dále zde najdete kosmetické centrum, turecké lázně, bary a restaurace, mini club pro děti a malý obchod.

Vše je v nádherné květeně obklopené stromy.

Termální park Nitrodi

Přírodní park Nitrodi Vám nabízí možnost osprchovat se léčivou termální vodou, která je jedinečná díky svým blahodárným účinkům na pokožku. Stimuluje regeneraci tkání, má velmi silné hojivé účinky a navíc po sprchové terapii bude Vaše pokožka krásně hladká a hedvábná. Pro ještě silnější léčivé účinky je v parku Nitrodi k dispozici přírodní aromatická cesta, která pomáhá léčit respirační onemocnění a stimuluje kardiovaskulární, oběhový a imunitní systém. Proto po sprchové terapii doporučujeme projít se parkem a dotýkat se aromatických rostlin: rozmarýn, šalvěj, levandule, tymián, myrta, vavřín atd. Pramen Nitrodi léči také žaludeční problémy a pročišťující účinky, v baru Vám namíchají velmi chutnou a osvěžující granitu z aromatických rostlin, medu a čerstvé vody Nitrody.